
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Dzieciom radości, poczucia bezpieczeństwa, akceptacji i odwagi do spełniania marzeń.
Każdego dnia przekonujemy się, jak ważne dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka są zrozumienie, wsparcie i obecność życzliwych dorosłych.
Od lat towarzyszymy dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w pokonywaniu trudności, dbając nie tylko o zdrowie psychiczne, ale także o poczucie bezpieczeństwa, które jest fundamentem szczęśliwego dzieciństwa.
Dziś szczególnie życzymy wszystkim Dzieciom, aby czuły się ważne, kochane i wysłuchane – nie tylko od święta.
Wszystkim Rodzicom i Opiekunom dziękujemy za codzienną troskę, cierpliwość i wsparcie.
Szczęśliwego Dnia Dziecka!
