Wolmed – ośrodek leczenia uzależnień. Nasze główne usługi to leczenie alkoholizmu, narkomanii, depresji, nerwic i psychoterapia.

Potrzebujesz pomocy? Czujesz, że Twoje destrukcyjne zachowania zaczynają wymykać się spod kontroli? Coś złego dzieje się z Twoimi emocjami? Ilość alkoholu lub narkotyków, które spożyłeś ostatnim razem, niemal wyprawiła Cię na tamten świat? A może jesteś rodzicem i martwisz się, że narkotyki przejmują kontrolę nad życiem Twojego dziecka?
Niezależnie od tego, w jak trudniej sytuacji obecnie znajdujesz się Ty lub ktoś z Twoich bliskich, w klinice WOLMED możemy Ci pomóc. Nasz ośrodek to nowoczesne miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku, które zostało przez nas wyposażone w niezbędne udogodnienia. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów opiekę sprawują doświadczeni lekarze psychiatrzy, psycholodzy oraz terapeuci, a także personel medyczny.

Organizujemy zajęcia terapeutyczne, indywidualne i grupowe. Sprawdź, jak wygląda tydzień w naszej klinice – zobacz plan dla oddziału psychiatrycznego  oraz oddziału leczenia uzależnień 

Chcesz poznać warunki cenowe pobytu w naszej klinice? Skontaktuj się z nami, udzielimy Ci niezbędnych informacji i pomożemy przygotować się do przyjazdu, aby przyjęcie na oddział trwało możliwie jak najkrócej.

Zobacz, co dzieje się w naszej klinice

Zapytaj o cenę