Wolmed

Szanowni Państwo!

Klinika Wolmed od początku swojego powstania współpracuje z lekarzami wielu specjalności, farmaceutami i ośrodkami naukowymi w całym kraju. Korzystamy z ich doświadczeń i sami chętnie służymy pomocą i radą, aby jak najskuteczniej diagnozować i leczyć osoby dotknięte zaburzeniami psychicznymi i psychiatrycznymi.

Nawiążemy współpracę z lekarzami psychiatrami oraz psychologami w całym kraju, którzy będą kwalifikować do leczenia w naszym ośrodku pacjentów w miejscu zamieszkania i przejmą opiekę po ich powrocie do domu.

Proponujemy także współpracę polegającą na tworzeniu Gabinetów Partnerskich. W kraju funkcjonują już 4 takie miejsca w Zawieciu, Katowicach, Bielsku Białej i Rawie Mazowieckiej.
Zapraszamy też na Ogólnopolskie Konferencje Naukowe w Bełchatowie i Dubiu, które odbywają się każdego roku w październiku, z udziałem znanych autorytetów w dziedzinie psychiatrii, psychologii i neurologii.

Staże: Dysponujemy miejscami akredytowanymi przez Ministerstwo Zdrowia do odbywania specjalizacji z psychiatrii i uzależnień.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu – informacja pod nr tel. 691 92 92 92

Z poważaniem
dr n. med. Sławomir Wolniak
specjalista psychiatra
Ordynator Kliniki Wolmed