WOLMED ŁÓDZKIE

Transformacji energetycznej poświęcone było V Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, którego partnerem oraz sponsorem nagród w konkursie organizowanym dla przedsiębiorców uczestniczących w wydarzeniu była Akademia Profilaktyki Kliniki Wolmed.

– Ciężar transformacji energetycznej naszego regionu jest na pewno ogromny, ale rozłożenie go na wiele rąk i barków pozwoli nam na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów i dotarcie do celu. Tym bardziej cieszę się, że dzisiaj tak licznie są z nami przedstawiciele samorządów i przedsiębiorcy, bo to dzięki współpracy z Wami będziemy tworzyć nową przyszłość – powiedziała Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski, otwierając Forum.

Tegoroczne Forum poświęcone było transformacji energetycznej regionu bełchatowskiego. Mówiono m.in. o jej finansowaniu, kierunkach oraz skutkach.

Na Forum obecni byli m.in. Marszałek senior Antoni Macierewicz, wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba, Zarząd Powiatu Bełchatowskiego (starosta Dorota Pędziwiatr, wicestarosta Jacek Bakalarczyk i członkowie Marek Jasiński i Adam Baryła), sekretarz Powiatu Katarzyna Kleska, radni Rady Powiatu w Bełchatowie, samorządowcy z partnerskich powiatów: myślenickiego, proszowickiego, stalowowolskiego i słupskiego oraz przedsiębiorcy.
(Na podstawie mat. Starostwa Powiatowego w Bełchatowie)

Fot. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie