WOLMED ŁÓDZKIE

Odczuwasz nieustanny lęk i apatię? Leczenie nerwicy i przyczyny jej powstawania opiszemy w tym artykule.

Czy wiesz, że Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień Wolmed od ponad 17 lat oferuje leczenie nerwicy , depresji a także leczenie chorób związanych z uzależnieniami?

Ból oraz złe samopoczucie fizyczne stały się ważną częścią Twojego życia? Czujesz, że wszystko wyprowadza Cię z równowagi i jesteś „kłębkiem nerwów”? Być może cierpisz na nerwicę – sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Podstępna choroba – nerwica

Jedną z najczęstszych chorób o podłożu neurologicznym jest właśnie nerwica. Choroba ta wiąże się z całym zespołem zaburzeń emocjonalnych na podłożu psychicznym, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień. Jeśli czujesz, że Twoja głowa przejmuje kontrolę nad Twoim życiem i zachowaniem, a lęk dosłownie paraliżuje Cię przed podjęciem jakiegokolwiek działania, najwyższy czas, abyś zgłosiła się po pomoc. Pamiętaj, że przyczyn nerwicy może być wiele – w czasie terapii szukamy ich wewnątrz Ciebie oraz na zewnątrz.

Źle się czuję – czy to już nerwica?

Każde złe samopoczucie psychiczne, które sprawia, że źle się czujesz, powinno być powodem do niepokoju. Nerwica objawia się na wiele sposobów, więc wymaga dokładnej diagnozy. Na liście najczęściej występujących symptomów możemy umieścić: apatię, lęk, przygnębienie oraz zaburzenia hipochondryczne. Często towarzyszą im również ból, zaburzenia czynności narządów wewnętrznych – cierpiący na nerwicę skarżą się na bóle żołądka, czy pleców. Nerwica może przybierać różne formy. Do najbardziej powszechnych należą odmiany: depresyjna oraz lękowa. W naszej klinice WOLMED oferujemy holistyczne leczenie nerwicy, które zniweluje zarówno problemy ciała, jak i duszy.

Jak leczyć nerwicę? W WOLMED stawiamy na kompleksowe metody

Klinika Wolmed, wszystkim pacjentom z nerwicą szukającym pomocy, oferuje kompleksowe leczenie, obejmujące wiele różnorodnych technik, które pozwalają przywrócić równowagę wewnętrzną i czerpać radość z życia. Jak wynika z naszego doświadczenia, wyjazd do naszego ośrodka i odcięcie się od bodźców zewnętrznych, pozwala osiągnąć dobre rezultaty w zadowalającym czasie. W wielu przypadkach przez cały okres trwania psychoterapii jesteśmy w kontakcie z rodziną pacjenta, a wspólne sesje terapeutyczne znacznie podnoszą efektywność leczenia. W przypadku zdiagnozowanych chorób takich, jak depresyjna, czy lękowa nerwica, leczenie w naszej placówce medycznej obejmuje:

  • farmakoterapię – dobieramy leki, które efektywnie zwalczają objawy, jednocześnie minimalizując skutki uboczne, abyś czuł się dobrze przez cały okres pobytu w naszym ośrodku,
  • psychoterapię – nasi specjaliści pomogą Ci uporać się z psychologicznymi przyczynami powstania choroby,
  • fototerapię – terapię światłem, która poprawia samopoczucie i ogólny stan zdrowia – szybko odczujesz pozytywne rezultaty,
  • muzykoterapię połączoną z ćwiczeniami relaksacyjnymi – pozwalającymi zniwelować stres i odzyskać dobre samopoczucie,
  • zabiegi SPA – sana, jacuzzi, masaż relaksacyjny, dopełniające terapii, dzięki którym poczujesz się dobrze.

Leczenie w klinice WOLMED jest prowadzone przed doświadczonych lekarzy specjalistów. Pomagamy pacjentom krok po kroku uporać się z nerwicą i odzyskać kontrolę nad życiem i emocjami. Z nami pokonasz nerwicę i poprawisz jakość swojego życia – niedługo znów poczujesz spokój i radość.

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień WOLMED powstał, aby pomagać. Jesteśmy dla Ciebie – wspólnie osiągniemy wspaniałe rezultaty. Skontaktuj się z nami, by ze zrozumieniem i wsparciem rozpocząć walkę o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Prowadzimy również terapię depresji oraz zapewniamy leczenie zaburzeń osobowości.

Przeczytaj również:

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiemZ nami powrócisz do równowagi i znowu poczujesz radość

Zapraszamy Cię do skorzystania z indywidualnej formy pomocy – leczenia chorób psychiatrycznych i uzależnień w naszej klinice. Pamiętaj, powrót do zdrowia i równowagi psychicznej to powolny proces. W WOLMED stworzyliśmy komfortowe warunki, które skutecznie wspierają leczenie – czekamy na Ciebie!

skontaktuj się z nami