WOLMED ŁÓDZKIE

Poradnia uzależnień w Piotrkowie Trybunalskim to możliwość realizowania misji WOLMED w maksymalnie szerokim zakresie. Otwierając Poradnię zdrowia psychicznego w Piotrkowie Trybunalskim zadbaliśmy o zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, będącej gwarantem najwyższej jakości leczenia uzależnień. Drzwi Poradni są otwarte dla wszystkich osób potrzebujących wsparcia psychicznego i psychiatrycznego.

Trafiłeś na naszą stronę, bo szukasz pomocy w zerwaniu z nałogiem dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Właśnie zrobiłeś/aś pierwszy krok w kierunku podjęcia decyzji, która zmienia Twoje życie i życie Twoich bliskich! Skuteczne leczenie alkoholizmu, narkomanii i lekomanii jest możliwe!

Mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim lub okolicach? Umów się na konsultację już dzisiaj!

Leczenie alkoholizmu Piotrków Trybunalski

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą, która destrukcyjnie wpływa na Twoje życie lub życie bliskiej Ci osoby? Picie wymknęło się spod Twojej kontroli i zaczęło determinować wszystkie Twoje działania? Martwisz się o partnera lub partnerkę, którzy zaprzeczają problemowi z nałogiem?

Leczenie alkoholizmu jest trudne, ale możliwe! Skorzystaj z konsultacji ze specjalistami pracującymi w Poradni leczenia uzależnień w Piotrkowie Trybunalskim i podejmij najlepszą decyzję w swoim życiu!

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w Piotrkowie Trybunalskim zostanie dopasowane do potrzeb i sytuacji osoby uzależnionej. Leczenie może przebiegać w oparciu o terapię indywidualną i grupową, w ramach których osoba uzależniona uzna swoją tożsamość alkoholika i nauczy się skutecznie zarządzać nałogiem, efektywnie radząc sobie z głodem alkoholowym.

Leczenie narkomanii i lekomanii Piotrków Trybunalski

Narkomania i lekomania to choroby, które mogą zrujnować zdrowie i życie osoby uzależnionej. Leczenie uzależnienia od substancji psychoaktywnych wymaga profesjonalnego i kompleksowego wsparcia osoby borykającej się z nałogiem.

Leczenie uzależnienia od narkotyków i leków w Piotrkowie Trybunalskim realizowane jest w ramach autorskich programów terapeutycznych. Nad przebiegiem leczenia narkomanii i lekomanii w Piotrkowie Trybunalskim czuwa interdyscyplinarny zespół doświadczonych specjalistów, będący gwarantem indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i specyfiki jego nałogu.

Masz wrażenie, że straciłeś/aś kontrolę nad ilością i częstotliwością zażywanych przez siebie narkotyków lub leków? Bliska Ci osoba wpadła w ciąg i nie widzi drogi wyjścia z nałogu? Umów się na konsultację z terapeutą uzależnień i podejmij decyzję o leczeniu!

Poradnia zdrowia psychicznego – doświadczeni specjaliści do Twojej dyspozycji

Poradnia zdrowia psychicznego WOLMED działa nieprzerwanie od blisko 20 lat. To miejsce, w którym świadczymy najwyższej jakości usługi w ramach leczenia uzależnień, leczenia nerwic, depresji oraz rehabilitacji schizofrenii. Zadbaliśmy o maksymalnie nowoczesną i komfortową aranżację Ośrodka, by móc oferować pacjentom leczenie w godnych i wygodnych warunkach.

Z pomocy naszych specjalistów, bezpiecznego detoksu, terapii indywidualnej i grupowej, biofeedbacku oraz muzykoterapii, aromaterapii i fototerapii mogą skorzystać zarówno pacjenci komercyjni, jak i pacjenci z NFZ.

Odbyłeś/aś konsultacje w Poradni leczenia uzależnień w Bełchatowie? Chcesz zgłosić się na skuteczne, bezpieczne i dyskretne leczenie w Ośrodku WOLMED? Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i ustalmy, jak dokładnie możemy Ci pomóc!

Zadzwoń