WOLMED ŁÓDZKIE

Uzależnienie jest chorobą, którą można pokonać! Jeżeli zmagasz się z nałogiem alkoholowym lub narkotykowym, lekomanią czy uzależnieniem od gier hazardowych – nie czekaj, zgłoś się po pomoc! Leczenie uzależnień jest ogromnym wyzwaniem, a Ty potrzebujesz profesjonalnego i wielotorowego wsparcia.

Mieszkasz w woj. łódzkim? Sprawdź, co może zaoferować Ci Klinika WOLMED i prywatne gabinety prowadzone przez naszych lekarzy.

Klinika WOLMED – nowoczesny ośrodek leczenia uzależnień w Dubiu

Klinika WOLMED powstała z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług na rzecz pacjentów borykających się z problemem uzależnień. To prywatny ośrodek, z którego mogą korzystać zarówno pacjenci komercyjni, jak i pacjenci z NFZ.

Leczenia uzależnienia od alkoholu, narkotyków i leków w Dubie możesz rozpocząć od bezpiecznego detoksu, który zostanie przeprowadzony pod ścisłą kontrolą wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej. To najlepszy start do rozpoczęcia skutecznego leczenia i terapii, prowadzonej przez doświadczonych specjalistów do spraw uzależnień.

Gabinet psychiatryczny dla pacjentów w Pajęcznie

Naszym celem jest oferowanie kompleksowego wsparcia osobom uzależnionym w jak największej liczbie miejsc w Polsce. Dlatego stale się rozwijamy, otwierając poradnie i gabinety psychiatryczne oraz nawiązując współprace z najlepszymi centrami medycznymi w kolejnych miastach w kraju.

Pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą podjąć leczenia w Klinice WOLMED, albo nie kwalifikują się do leczenia w ośrodku, leczymy stacjonarnie. Poradnie i prywatne gabinety naszych najlepszych psychiatrów i terapeutów znajdziesz między innymi w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim i Radomsku, a także w gabinetach partnerskich w Zawierciu, Bielsku-Białej, Rawie Mazowieckiej i Starogardzie Gdańskim.

Interesuje Cię gabinet psychiatryczny w Pajęcznie? Lekarz z kliniki WOLMED przyjmuje w poradni przy ulicy Wiśniowej 26. Doświadczony psychiatra oferuje holistyczne wsparcie alkoholikom, narkomanom, lekomanom i hazardzistom, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie leczenia uzależnienia. Do gabinetu możesz również zgłosić się w celu leczenia nerwicy i depresji.