WOLMED ŁÓDZKIE

Narkotyki, które do niedawna miały pomóc Ci jedynie zrelaksować się po dniu pracy albo przed imprezą, stały się ważną częścią Twojego życia? Zobacz jak wygląda leczenie narkomanii.

Czy wiesz, że Ośrodek Leczenia Uzależnień Wolmed od 17 lat prowadzi leczenie narkomanii i innych uzależnień?

Sięgasz po coraz mocniejsze używki, by skutecznie poprawić sobie humor i poczuć odlot? Zauważyłaś, że Twój partner lub córka dziwnie się zachowuje, ma nowych znajomych, z którymi znika na długie godziny i coraz mniej o siebie dba? Ostatnio zaczęły znikać pieniądze z Waszego konta lub z Twojego portfela? Uważaj, może to być uzależnienie od narkotyków!

Narkomania zagrożenie XXI wieku

Narkotyki stały się synonimem dobrej zabawy – obiecują łatwą ucieczkę od problemów, relaks po ciężkim dniu i świetną rozrywkę. Pamiętaj, że za tymi złudnymi obietnicami i jedynie chwilową przyjemnością, kryje się poważne zagrożenie dla zdrowia i życia Twojego oraz Twoich bliskich. Narkotyki niejedną osobę doprowadziły już do skrajnego załamania – należą do grona najskuteczniejszych środków autodestrukcji XXI wieku.

Narkomania – pozwól sobie pomóc

Jeśli czujesz, że przez narkotyki tracisz nad sobą kontrolę, stałeś się innym człowiekiem, który zaczyna oszukiwać i wykorzystywać bliskich, najwyższy czas, by coś z tym zrobić. Pamiętaj, zawsze – z każdej życiowej sytuacji – jest droga wyjścia. Leczenie uzależnienia od narkotyków to proces, w którego czasie będziesz miał lepsze i gorsze momenty, ale na koniec powrócić do zdrowia i na nowo będziesz mógł cieszyć się pięknem otaczającego świata.

leczenie narkomanii wolmed.pl

WOLMED – klinika dla osób potrzebujących wsparcia

W naszej klinice położonej z dala od miejskiego zgiełku zajmujemy się specjalistycznym leczeniem uzależnień. Pomagamy osobom, które straciły kontrolę nad swoim życiem, odstawić używki i odzyskać poczucie sprawczości. Leczenie narkomanii to złożony proces, ale pacjenci mają szansę na wyleczenie. Pracę z osobami uzależnionymi rozpoczynamy od detoksu narkotykowego, który pomaga oczyścić organizm z toksyn, przygotować ciało do terapii oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu abstynencyjnego. W czasie pierwszego etapu – odtruwania – możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego personelu medycznego. Lekarze oraz pielęgniarki będą czuwać nad Tobą przez całą dobę, aby usuwanie toksyn zakończyło się bezpiecznie.

Jak przebiega terapia?

Leczenie uzależnienia od narkotyków odbywa się przede wszystkim na poziomie psychologicznym i emocjonalnym. Martwisz się, że zostaniesz sam z emocjami, które nosisz w sobie? Nasz zespół specjalistów będzie Cię wspierał, realizując autorski program leczenia narkomanii klinki WOLMED. Zorganizujemy aktywności, dzięki którym odzyskasz radość życia oraz odwrócisz myśli od narkotyków: terapia indywidualna i grupowa, zajęcia kreatywne, terapia światłem, muzykoterapia, aromaterapia, zabiegi SPA oraz aktywności na świeżym powietrzu – mamy nadzieję, że te zajęcia pomogą Ci szybciej i efektywniej uporać się z uzależnieniem i wygrać walkę z narkotykami.

Wsparcie po zakończeniu odwyku

Pacjenci – byli narkomanii, którzy opuszczają klinikę, muszą na nowo nauczyć się egzystować w społeczeństwie, odbudować relacje z bliskimi i znaleźć swoje miejsce na ziemi. Dlatego specjaliści z WOLMED towarzyszą im podczas całej drogi – również po zakończeniu faktycznej terapii w ośrodku – aż do znalezienia poczucia całkowitej wolności od uzależnienia. Zależy nam, by wszyscy pacjenci odzyskali szczęście oraz własną tożsamość.

Skontaktuj się z nami, jeśli czujesz, że narkotyki zdominowały życie Twoje lub bliskiej osoby. W WOLMED od wielu lat oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc w walce z uzależnieniem. Ze względu na wyjątkowy charakter narkomanii opracowaliśmy autorski program leczenia tego uzależnienia. Pomożemy Ci odzyskać życie i znów cieszyć się jego pełnią!

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiemZ nami powrócisz do równowagi i znowu poczujesz radość

Zapraszamy Cię do skorzystania z indywidualnej formy pomocy – leczenia chorób psychiatrycznych i uzależnień w naszej klinice. Pamiętaj, powrót do zdrowia i równowagi psychicznej to powolny proces. W WOLMED stworzyliśmy komfortowe warunki, które skutecznie wspierają leczenie – czekamy na Ciebie!

skontaktuj się z nami