WOLMED ŁÓDZKIE

Czujesz, że zaczynasz tracić kontrolę nad swoim zachowaniem? Zastanawiasz się czy leczenie uzależnień jest dla Ciebie?


W Twoim życiu wykształciły się nowe nawyki, które dostarczają Ci jedynie krótkotrwałą przyjemność, pozbawiając Cię jednocześnie radość? To, co robisz, zaczyna dominować nad Tobą? Zastanawiałeś się, czy terapia odwykowa jest dla Ciebie? Ośrodek leczenia uzależnień Wolmed od 17 lat oferuje leczenie uzależnień, dlatego znamy ten temat od podszewki.

Czym jest uzależnienie?

Jeśli towarzyszy Ci silna potrzeba zażywania jakiejś substancji takiej jak: alkohol, narkotyki, lekarstwa lub Twoje działania są kierowane przez przymus powtarzania określonego zachowania, może to oznaczać, że zaczynasz wpadać w szpony uzależnienia. Jeśli Twoja rzeczywistość została zdominowana przez: zakłady bukmacherskie, wyścigi, wizyty online w kasynach, Internet lub silny przymus robienia zakupów, być może czujesz, że zaczynasz tracić kontrolę nad codziennością. Pamiętaj, że nie jesteś sam, a ośrodki terapii uzależnień takie jak WOLMED powstają właśnie po to, by pomóc Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Uzależnienie to choroba

Każde uzależnienie jest chorobą, która wyniszcza człowieka – zarówno jego ciało, jak i umysł. Masz prawo czuć się zmęczony i wyczerpany po całodziennej walce, by nie sięgnąć po kieliszek, tabletkę, czy nie logować się do sieci. Z pomocą może przyjść terapia uzależnień – program dla osób, które zmagają się silnym nawykiem, który ma negatywny wpływ na ich zdrowie i życie. Prywatne ośrodki oferujące leczenie uzależnień ze starannie opracowanym programem terapeutycznym dostosowanym do potrzeb pacjenta powstają, by pomóc osobom chorym na nowo zdefiniować swoje zachowanie i wypracować schematy postępowania. Czujesz, że potrzebujesz wsparcia? W WOLMED działamy skutecznie i wiemy, że pomoc uzależnionym pacjentom zawsze wymaga indywidualnego podejścia. Zaufaj nam i przekonaj się, że nasza klinika leczenia uzależnień to miejsce, w którym stworzyliśmy odpowiednie warunki, abyś mógł powróci do równowagi!

 

Leczenie uzależnień Wolmed

Dlaczego warto wybrać ośrodek dla uzależnionych?

Być może wciąż masz poczucie, że to Ty kontrolujesz swoje uzależnienie, że doskonale panujesz nad swoim zachowaniem. Przecież jesteś w stanie odmówić sobie drinka, zarządzić dzień offline, czy zawiesić zakupy. Zastanów się jednak, ile myśli poświęcasz wtedy na swoje nowe hobby? Ile razy łapiesz się na planowaniu, co nowego kupisz, jaką substancję zażyjesz i jak świetnie się po tym poczujesz? Pamiętaj, że to uzależnienie zaczyna powoli dominować w Twoim życiu i staje się jego centrum. Poradnia leczenia uzależnień to miejsce, w którym pod kontrolą lekarza będziesz mógł przyjrzeć się swojemu zachowaniu i uzyskać diagnozę. Być może niewielkie wsparcie wystarczy, byś odzyskał faktyczną kontrolę nad swoim życiem. Nasz ośrodek odwykowy – poradnia uzależnień powstał z myślą o takich osobach, jak Ty.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Oferujemy leczenie odwykowe oparte na terapii indywidualnej oraz innych skutecznych metodach. Ośrodek leczenia uzależnień WOLMED pomaga osobom takim jak Ty – znajdującym się w spirali problemu – zrozumieć, skąd biorą się określone zachowania, jaki jest ich mechanizm oraz znaleźć skuteczne metody radzenia sobie z nimi. Najtrudniejsze dla naszych pacjentów jest zrozumienie, że ich zachowania są krzywdzące nie tylko dla nich samych, ale również dla bliskich: rodziców, współmałżonków, czy dzieci. Dlatego tak ważne jest, abyś poprosił o pomoc, gdy tylko Ty lub osoby z Twojego najbliższego otoczenia zauważycie, że coś przejęło kontrolę nad Twoim życiem. Leczenie uzależnień w WOLMED pomaga dotrzeć do sedna problemu i uporać się z nim, dlatego nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień ma tak dobre wyniki – od kilkunastu lat pomagamy pacjentom z problemami powrócić do życia.
Ośrodek uzależnień – czy to znaczy, że pojadę na odwyk?
W naszej klinice leczenie uzależnień to proces wspomagany terapią. W czasie programu doświadczysz odwyku – zależy nam, abyś oczyścił swój organizm z nagromadzonych toksyn i przestał powtarzać zachowania, które doprowadziły Cię do utraty kontroli. Będziemy pracować nad Twoimi nawykami oraz mechanizmami działania. Klinika leczenia uzależnień to miejsce, w którym doskonale rozumiemy, że mierzysz się z trudną chorobą. Dlatego nasza klinika odwykowa oferuje w pełni indywidualny program leczenia dostosowany do Twoich możliwości. Najważniejsze, abyś usłyszał wołanie swoich bliskich lub sam zdał sobie sprawę ze swojego położenia i poprosił o pomoc. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

 

Poproś o wsparcie

Prywatna klinika leczenia uzależnień WOLMED to miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie. Współpracujemy z osobami, które potrzebują pomocy i wspieramy ich na każdym etapie terapii indywidualnej. Doświadczony personel medyczny sprawia, że ośrodek terapii uzależnień jest miejscem przyjaznym pacjentom. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się u nas dobrze – ma to kluczowe znaczenie w przebiegu terapii i tempie, w jakim zrobisz postępy. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc w powrocie do równowagi.

Leczenie uzależnień Wolmed

Przeczytaj również :

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiemZ nami powrócisz do równowagi i znowu poczujesz radość

Zapraszamy Cię do skorzystania z indywidualnej formy pomocy – leczenia chorób psychiatrycznych i uzależnień w naszej klinice. Pamiętaj, powrót do zdrowia i równowagi psychicznej to powolny proces. W WOLMED stworzyliśmy komfortowe warunki, które skutecznie wspierają leczenie – czekamy na Ciebie!

skontaktuj się z nami