WOLMED ŁÓDZKIE

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, bo Twoje życie wymyka się spod kontroli?

Szukasz przyjaznego miejsca, w którym będziesz mógł powrócić do równowagi i odnaleźć swoje „ja” wolne od używek i zewnętrznych bodźców? Nasza klinika leczenia uzależnień WOLMED powstała z myślą o osobach takich jak Ty. Wspieramy pacjentów na ich drodze do uzdrowienia i życia wolnego od nałogów.

Zajęcia na oddziale psychiatrycznym

Przygotowaliśmy dla Ciebie plan zajęć, jakie odbywają się na oddziale psychiatrycznym. Nasi pacjenci mają ustalone godziny wszystkich aktywności: zajęć terapeutycznych, zajęć dodatkowych takich jak aromaterapia oraz muzykoterapia, czy spacery. Dbamy o stałe godziny posiłków, czasu wolnego i snu – jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia rutyna i spokojny, ale jednocześnie usystematyzowany plan dnia, pozwala wyciszyć pacjentów i osiągnąć dobre rezultaty. W sobotę oraz w niedzielę nasi pacjenci na oddziale psychiatrycznym mogą przyjmować gości.

Zajęcia na oddziale leczenia uzależnień

Zapewniamy naszym pacjentom przebywającym na oddziale leczenia uzależnień stały plan zajęć. Dzięki niemu dokładnie wiesz, o której godzinie odbywają się konkretne aktywności. Od poniedziałku do piątku każdy dzień rozpoczyna się od medytacji, a przed wieczornym obchodem lekarskim każdy pacjent ma czas na terapeutyczną pracę własną – jest to bardzo ważne w trudnym procesie walki z uzależnieniem. Zapewniamy codzienne sesje terapeutyczne, wymiennie z terapią grupową i warsztatami oraz zajęcia dodatkowe. Dbamy również o stałe pory posiłków. Zależy nam, abyś czuł się w klinice WOLMED komfortowo i bezpiecznie, ponieważ w takich warunkach Twoje leczenie osiągnie lepsze rezultaty. Oferujemy pokoje 1,2 i 3 – osobowe.