WOLMED ŁÓDZKIE

Uzależnienie jest chorobą, która rujnuje życie zarówno osoby uzależnionej, jak i jej bliskich. Leczenie uzależnień jest trudną drogą, ale jej pokonanie pozwala uwolnić się od nałogu i rozpocząć nowe, lepsze życie.

Klinika WOLMED – Dubie to profesjonalny prywatny środek leczenia uzależnień, gdzie osoba uzależniona, która podjęła decyzję o rozpoczęciu leczenia, zostanie otoczona kompleksową opieką. Gwarantujemy dyskretne, bezpieczne i skuteczne leczenie alkoholizmu, narkomanii i lekomanii.

Jesteśmy przekonani, że znalazłeś/aś się na tej stronie nieprzypadkowo. Najprawdopodobniej szukasz specjalistycznej pomocy w walce z uzależnieniem dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Sprawdź, jak możemy Cię wesprzeć!

Leczenie alkoholizmu Dubie

Niepokoi Cię ilość oraz częstotliwość, w jakich bliska Ci osoba (lub Ty sam/a) spożywa alkohol?? Szukając pomocy robisz pierwszy krok w kierunku trzeźwości!

Leczenie alkoholizmu w Dubie osoba uzależniona może zacząć od bezpiecznej detoksykacji alkoholowej, przeprowadzanego pod kontrolą wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej. Trzeźwy, oczyszczony, nawodniony i odżywiony organizm to lepsze samopoczucie i dobry start do rozpoczęcia efektywnego leczenia uzależnienia.

W klinice WOLMED każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i może liczyć na wielotorowe wsparcie. W ramach leczenia uzależnienia od alkoholu zapewniamy terapię indywidualną i terapię grupową, a także biofeedback, muzykoterapię, aromaterapię i fototerapię.

Regularnie monitorujemy zdrowie i kondycję pacjenta, zapewniamy niezbędne wsparcie psychiatryczne, a w razie potrzeby również wsparcie farmakologiczne.

Leczenie narkomanii i lekomanii Dubie

Martwi Cię nagminność zażywania przez Ciebie lub bliską Ci osobę narkotyków lub przyjmowania leków? Właśnie zrobiłeś/aś ważny krok w kierunku uwolnienia się od nałogu!

Leczenie narkomani i leczenie lekomanii w Dubie projektujemy indywidualnie dla każdego pacjenta. Osoba uzależniona może rozpocząć leczenie od detoksu, a następnie skorzystać z terapii indywidualnej i grupowej, biofeedbacku oraz terapii muzyką, zapachem i światłem.

Ośrodek terapeutyczny WOLMED – doświadczenie w dziedzinie psychiatrii i autorskie programy terapeutyczne

Klinika WOLMED to specjalistyczny ośrodek leczenia chorób psychicznych oraz prywatne centrum leczenia uzależnień, które działa nieprzerwanie od blisko 20 lat. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym osoby chore będą mogły liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcia oraz leczenie w nowoczesnych i komfortowych warunkach.

Udało nam się! W ciągu dwóch dekad działalności pomogliśmy tysiącom osób, które skutecznie zerwały z nałogami i rozpoczęły nowe rozdziały swojego życia. Działamy w oparciu o autorskie programy terapeutyczne, obejmując naszych pacjentów holistycznym i zindywidualizowanym wsparciem.

Chcesz skorzystać z leczenia w ośrodku Dubie? Skontaktuj się z nami i wspólnie zdecydujemy, na jakich zasadach możesz skorzystać z naszych usług. Obsługujemy zarówno klientów komercyjnych, jak i pacjentów z NFZ. Jesteśmy gotowi, by pomóc Tobie lub bliskiej Ci osobie!

Zadzwoń