WOLMED ŁÓDZKIE

Naszym celem jest bycie blisko osób, które potrzebują naszego wsparcia w skutecznym pokonaniu nałogu. Poradnia zdrowia psychicznego i Poradnia leczenia uzależnień w Bełchatowie powstała po to, by świadczyć profesjonalną pomoc w pobliżu zamieszkania osób potrzebujących leczenia. Kadra Poradni to doświadczeni specjaliści, który pomogli już setkom osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków oraz leków.

Znalazłeś/aś się na tej stronie nie przez przypadek, prawda? Jesteś osobą uzależnioną? Obawiasz się, że Twoje picie, zażywanie narkotyków lub przyjmowanie leków wymknęło Ci się spod kontroli? A może bliska Ci osoba boryka się z problemem uzależnienia?

Jeżeli mieszkasz w okolicy Bełchatowa i potrzebujesz specjalistycznej pomocy – jesteś we właściwym miejscu!

Leczenie alkoholizmu Bełchatów

Uzależnienie od alkoholu to choroba, która może zrujnować życie osoby uzależnionej i jej bliskich. Leczenie alkoholizmu jest trudne, ale możliwe! Alkoholik podejmujący decyzję o rozpoczęciu leczenia powinien dostać profesjonalne wsparcie i zostać objęty kompleksową opieką specjalistów, którzy pomogą mu w pokonaniu wyboistej drogi do trzeźwości.

Poradnia leczenia uzależnień alkoholizmu w Bełchatowie zapewnia stacjonarne wsparcie doświadczonych psychiatrów, psychoterapeutów i terapeutów uzależnień.

Masz problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu? W ramach sesji terapii indywidualnej i grupowej uzyskasz tożsamość osoby uzależnionej od alkoholu, uznasz swoją bezsilność wobec nałogu i nauczysz się rozpoznawać głód alkoholowy oraz skutecznie sobie z nim radzić. To pierwszy krok do trzeźwości!

Leczenie narkomanii i lekomanii Bełchatów

Uzależnienie od narkotyków i leków jest chorobą rujnującą Twoje zdrowie i kondycję. To nałogi, które mogą destrukcyjnie wpływać na całe życie osoby uzależnionej, niwecząc wszystko, co do tej pory osiągnęła. Zerwanie z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych jest ogromnym wyzwaniem.

W poradni leczenia uzależnień w Bełchatowie oferujemy kompleksowe wsparcie w leczeniu narkomanii i lekomanii. Chory może skorzystać z pomocy interdyscyplinarnego zespołu – psychiatrów, psychologów i terapeutów.

Straciłeś/aś kontrolę nad nałogiem? Martwi Cię częstotliwość i ilość zażywanych narkotyków lub przyjmowanych leków? Podejmij decyzję o leczeniu w tej chwili! Terapia indywidualna i grupowa pozwolą Ci zdefiniować siebie jako osobę uzależnioną od narkotyków lub leków oraz poznać skuteczne narzędzia do radzenia sobie z głodem.

Poradnia zdrowia psychicznego – zaufaj doświadczonym specjalistom

Poradnia zdrowia psychicznego WOLMED specjalizuje się w leczeniu uzależnień od alkoholu, narkotyków i leków. Działamy od blisko 20 lat i w tym czasie pomogliśmy wyjść z nałogu tysiącom osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, a także od hazardu czy zakupoholizmu. Oferujemy również terapię współuzależnień, leczenie nerwic, rehabilitację schizofrenii oraz skuteczne wsparcie dla osób borykających się z depresją.

Naszym celem było stworzenie nowoczesnej kliniki, w której leczenie przebiega w maksymalnie komfortowych warunkach. Dokładamy wszelkich starań, by nasza pomoc docierała do wszystkich osób chcących z niej skorzystać. Dlatego w Ośrodku terapeutycznym WOLMED przyjmujemy zarówno pacjentów komercyjnych, jak i pacjentów na NFZ.

Jesteś po konsultacjach w Poradni uzależnień w Bełchatowie? Chcesz skorzystać z dyskretnego i skutecznego leczenia w Klinice WOLMED? Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły!

Zadzwoń