WOLMED ŁÓDZKIE

Leczenie uzależnień wymaga profesjonalnego i kompleksowego podejścia do osoby uzależnionej, uwzględniającego specyfikę choroby oraz indywidualne cechy i potrzeby pacjenta. Zmagasz się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków lub gier hazardowych? Możemy Ci pomóc! Nasi najlepsi lekarze działają nie tylko na terenie nowoczesnego ośrodka leczenia uzależnień WOLMED, ale również w prywatnych gabinetach na terenie Polski.

Mieszkasz w Radomsku lub okolicach? Umów się na wizytę w gabinecie psychiatrycznym i rozpocznij leczenie, które umożliwi Ci skuteczne zerwanie z nałogiem.

Nowoczesna klinika WOLMED – od tego się zaczęło!

Naszym celem było stworzenie komfortowego i bezpiecznego miejsca, w którym osoby uzależnione będą mogły podjąć leczenie ze wsparciem wysoko wykwalifikowanych psychiatrów i doświadczonych terapeutów.

Dokładamy wszelkich starań, by móc docierać z fachową pomocą i wsparciem do maksymalnie szerokiego grona osób uzależnionych. Właśnie dlatego z terapii w klinice korzystają zarówno pacjenci komercyjni, jak i chorzy na NFZ.

Z pomocy naszych lekarzy możesz skorzystać również poza kliniką.

Gabinet psychiatryczny w Radomsku – jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możesz lub nie chcesz skorzystać z leczenia w ośrodku – daj sobie pomóc w gabinecie psychiatrycznym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Lekarze współpracujący na co dzień z kliniką WOLMED są dostępni w poradniach, prywatnych gabinetach oraz gabinetach patronackich.

Do gabinetu psychiatrycznego w Radomsku możesz zgłosić się z problemem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków czy gier hazardowych. Oferujemy również leczenie nerwicy oraz kompleksową opiekę psychiatryczną dla osób zmagających się z depresją.

Prywatny gabinet psychiatryczny znajduje przy dobrze skomunikowanej z resztą Radomska ulicy Narutowicza. Zadzwoń i umów się na wizytę. To najlepsze, co możesz zrobić, by rozpocząć skuteczne leczenie uzależnienia po opieką doświadczonego psychiatry!

Zadzwoń