WOLMED ŁÓDZKIE

Potrzebujesz pomocy? Chcesz przyjechać do naszego ośrodka, zanim stanie się coś złego?

Zależy Ci, by szybko i skutecznie pomóc swojemu dziecku lub partnerowi? W WOLMED czekamy na Was przez całą dobę!
Do naszej klinki możesz zapisać siebie lub swoje dziecko zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Skorzystanie z bezpłatnej opieki i przyjęcie na oddział psychiatryczny wymaga dostarczenia skierowania od lekarza.

Chcesz, aby przyjęcie i cały proces rejestracji obyły się szybko i sprawnie? Koniecznie zabierz ze sobą:

• Dowód osobisty (informację na temat objęcia pacjenta ubezpieczeniem zdrowotnym uzyskujemy w dniu rejestracji w programie EWUŚ),
• dokumentację medyczną – informacje dotyczące przebiegu dotychczasowego leczenia,
• listę dotychczas przyjmowanych leków,
• przyjmowane leki, które w klinice szykuje dla Ciebie lub bliskiej osoby i podaje pielęgniarka.

Pomoc pacjentom uzależnionym

Ty lub bliska osoba cierpicie na uzależnienie? W naszym ośrodku dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz wiedzą, aby przeprowadzić detoks i pomóc szybko rozpocząć właściwe leczenie. Staramy się pomóc każdemu pacjentowi niezależnie od stanu, w jakim do nas przyjeżdża. Na Ciebie oraz Twoich bliskich czeka wykwalifikowany i pełen empatii personel medyczny. W WOLMED cały czas pamiętamy, że uzależnienie to ciężka choroba, a osoby, które na nią cierpią, potrzebują przede wszystkim wsparcia i zrozumienia.

Leczenie osób uzależnionych w klinice WOLMED odbywa się odpłatnie. Zapisanie się na oddział detoksykacyjny bądź leczenia uzależnień nie wymaga skierowania od lekarza ani ubezpieczenia. Pacjenci, celem rejestracji na dany oddział, powinni mieć ze sobą:

• dowód osobisty
• dokumentację medyczną
• przyjmowane na stałe leki

Najlepsze rezultaty osiągają w czasie terapii pacjenci, którzy czują się w naszym ośrodku dobrze, a pobytu w nim nie traktują, jak kary lub zła koniecznego, ale jak skuteczny sposób, by wyrwać się ze szponów uzależnienia. Zależy nam, by codzienne przebywanie w klinice i leczenie uzależnień było maksymalnie komfortowe dla naszych pacjentów. Dlatego prosimy o zabranie do ośrodka:

• kosmetyków, piżamy, szlafroka
• stroju sportowego i wygodnego obuwia, które przydadzą się w czasie zajęć terapeutycznych, spacerów, jazdy na rowerze oraz do swobodnego korzystania z siłowni

Nasz ośrodek jest w pełni przystosowany do spełniania potrzeb pacjentów w różnym wieku i o różnych preferencjach. Dbamy, by poznać naszych podopiecznych w czasie zajęć terapeutycznych i proponować im aktywności, które będą wspierały terapię, ale jednocześnie sprawią im radość.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania na temat wyposażenia naszego ośrodka lub rekomendowanej listy przedmiotów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, czekamy na Ciebie w WOLMED.